Vastu Pyramid 6 Inch Wooden Cash Box
₹1,300.00 Original price was: ₹1,300.00.₹850.00Current price is: ₹850.00.
| Shape | Pyramid |
| Material | Wood |
| Size/Dimension | 6 inch |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Model Name/Number | WCBP06IN |
| Country of Origin | Made in India |
Traditional Teak Wood Cash Box
Hand made box wooden boxes in teak wood
| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 17 cm |
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
- Tumble
- Vastu Metal Strips & Metal Studs
- oils
- All Metal Brass, Copper Helix And Items.
- Crystal pyramid
- Vastu Brass Idols God Statue
- crystal
- Vaidic Vastu Remedies
- Swastik
- Wooden Pyramid reiki Box, Ashok Stambha
- Ashok stambh/ pilar
- Vastu Brass Metal Remedies Sun, Moon Infinity
- Spring / studs
- Vastu Remedies
- Poster / Frame
- Metal,Crystal,Plastic Pyramid, Metal Angle
- Scanner/ L dowsing / Lecher antenaa
- Vastu Products
- Polystone Products
Related Products
| Material | wooden |
| Shape | pyramid |
| Usage/Application | Home |
| Color | brown |
| Size/Dimension | 9 * 9 inch |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
20 in stock
| Material | Wooden |
| Color | Brown |
| Size | 6*6” inch |
| Usage/Application | Healing |
| Brand | Shubha Sanket Vastu |
| Weight | 280 g |
| Country of Origin | Made in India |
20 in stock
| Color | Brown |
| Size | 10”inch |
| Material | Wooden |
20 in stock
| Material | wooden |
| Usage/Application | Home |
| Stone Type | wooden |
| Color | Green |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Shape | Triangle |
| Size/Dimension | 9” inch |
| Height | 9*9” inch |
20 in stock
| Color | Brown |
| Size | 12” inch |
| Material | Wooden |
20 in stock
| Color | Brown |
| Size | 12” inch |
| Material | Wooden |
20 in stock
| Color | Brown |
| Size | 12” inch |
| Material | Wooden |
20 in stock
| Gender | Unisex |
| Size | 18 inch |
| Shape | Nabhi |
| Packaging Type | Box |
| Material | Wooden |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
20 in stock
| Material | wooden |
| Usage/Application | Vastu |
| Color | Yellow |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Shape | rectangular |
| Size/Dimension | 8*3*4 |
| Surface Treatment | plane |
| Quality | 1 |
| Thickness | 4 inch |
| Height | 8*3*4 |
20 in stock
| Material | Wooden |
| Shape | pyramid |
| Size/Dimension | 9 * 9 inch |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
20 in stock
| Color | Brown |
| Size | 8”inch |
| Material | Wooden |
20 in stock
| Material | Wooden |
| Usage/Application | Vastu |
| Color | Brown |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Size/Dimension | 6*6 inch |
| Packaging Size | 6.9 inch |
| Finishing Type | wooden |
| Model Name/Number | shubh sanket vastu |
| Type | wood |
| Height | 6*6 inch |
| Country of Origin | Made in India |
20 in stock














Reviews
There are no reviews yet.