Steel Geoparhic Neutralizer Rod 9 inches
₹1,410.00 Original price was: ₹1,410.00.₹1,199.00Current price is: ₹1,199.00.
- Material :- Steel
- Size :- 9 Inches
- Steel Geoparhic neutralizer rod for All negativity
- IR, -UV, geopathic, bandhan dosh, pitra dosh, pishacha dosh all in one remover 9 inch
- put in touch floor or diging your floor 22 minarals in… Very effective good results.
Steel Geoparhic neutralizer rod for All negativity. IR, -UV, geopathic, bandhan dosh, pitra dosh, pishacha dosh all in one remover 11 inch size… But put in touch floor or diging your floor 22 minarals in… Very effective good results.
| Weight | 0.450 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 6 × 25 cm |
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
- Tumble
- Vastu Metal Strips & Metal Studs
- oils
- All Metal Brass, Copper Helix And Items.
- Crystal pyramid
- Vastu Brass Idols God Statue
- crystal
- Vaidic Vastu Remedies
- Swastik
- Wooden Pyramid reiki Box, Ashok Stambha
- Ashok stambh/ pilar
- Vastu Brass Metal Remedies Sun, Moon Infinity
- Spring / studs
- Vastu Remedies
- Poster / Frame
- Metal,Crystal,Plastic Pyramid, Metal Angle
- Scanner/ L dowsing / Lecher antenaa
- Vastu Products
- Polystone Products
Related Products
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Colour | Multi Color |
| Recommended Uses For Product | Night Light, Kapoor Dani, Oil Burner |
| Material | Ceramic |
| Special Feature | Vastu Design, Mantra Machine, Mantra Inscribed, Dual Purpose |
20 in stock
20 in stock
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Colour | Multi Color |
| Recommended Uses For Product | Aroma Oil Burner, Decorative Lamp, Night Lamp |
| Material | Ceramic |
| Special Feature | Vastu Design, Mantra Machine, Mantra Inscribed, Dual Purpose |
20 in stock
20 in stock
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Shape | Rectangular |
| Height | 2.4 inch |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Golden |
20 in stock
BrandShubh Sanket VastuMounting TypeWall MountMaterialAluminiumColourSilverStyleModernNumber of Pieces1ManufacturerShubh Sanket Vastu, Customer Support Mail id :- Shubhsanketvastu@gmail.com , Customer Support No :- 8369652060.Shubh Sanket Vastu, Customer Support Mail id :- Shubhsanketvastu@gmail.com , Cu…
20 in stock
| Usage/Application | Healing |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Shape | Helix |
| Size/Dimension | 6 inch |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Brass |
| Color | Silver |
20 in stock
| Size | 3 inches |
| Gender | Both Gender |
| Packaging Type | Box |
| Thickness | 3 inches |
| Shape | Round bar |
| Set Contain | 9 pc |
20 in stock
19 in stock
- Material : Brass
- Size :- 4.5 Inches
- Energy Protector is used to protect from bad or negative energy.
- It Blocks the Negative Energy in the Particular place Respectively.
20 in stock
20 in stock
| Product Dimensions | 6L x 1.5W x 0.3H Centimeters |
| Material | Metal |
| Number of Pieces | 3 |
| Finish Type | Polished Metal |
| Number of Items | 1 Set |
20 in stock














Reviews
There are no reviews yet.