Nav Ghraha Bhramha sthan plate Harmoniser with Vaastu Purush 12×12
₹7,000.00 Original price was: ₹7,000.00.₹5,060.00Current price is: ₹5,060.00.
| Material | Brass |
| Usage/Application | Healing |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Weight | 4.7 Kg |
| Size | 12 X 12 inches |
| Country of Origin | Made in India |
Powerful Vastu Solution Your space harmonizer Most super power yantra Brass golden polish 9 pyramids 9 direction yantra brahma yantra Yagya kund shape in 3 Step guru Gemstone treatments tools and center of your home vastu office shop put and ruby gemstone put in East Sun yantra so nice results Digging in Central place your vastu So nice results
| Weight | 3.800 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 5 × 31 cm |
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
- Tumble
- Vastu Metal Strips & Metal Studs
- oils
- All Metal Brass, Copper Helix And Items.
- Crystal pyramid
- Vastu Brass Idols God Statue
- crystal
- Vaidic Vastu Remedies
- Swastik
- Wooden Pyramid reiki Box, Ashok Stambha
- Ashok stambh/ pilar
- Vastu Brass Metal Remedies Sun, Moon Infinity
- Spring / studs
- Vastu Remedies
- Poster / Frame
- Metal,Crystal,Plastic Pyramid, Metal Angle
- Scanner/ L dowsing / Lecher antenaa
- Vastu Products
- Polystone Products
Related Products
| Material | Brass |
| Finish | Polished |
| Color | Golden |
| Size | 9*9 inch |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Weight | 2.370 kg |
| Packaging Type | box |
| Height | 9*9″ INCH |
| Country of Origin | Made in India |
20 in stock
20 in stock
| Product Dimensions | 6L x 1.5W x 0.3H Centimeters |
| Material | Metal |
| Number of Pieces | 3 |
| Finish Type | Polished Metal |
| Number of Items | 1 Set |
20 in stock
| Usage/Application | Healing |
| Color | brown |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Shape | LONG TORAN DOOR |
| Size/Dimension | 3 FEET |
| Feature | RUDRAKSH |
| Packaging Size | BOX |
| Quality | 1 |
20 in stock
| Type | box |
| Material | Brass |
| Color | Golden |
| Size | 5.6*5.6 inch |
| Finish | golden finishing |
20 in stock
| Material | Brass |
| Type | box |
| Color | Golden |
| Size | 5.5″ |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Country of Origin | Made in India |
18 in stock
20 in stock











Reviews
There are no reviews yet.