Five Colour Tapes 18 Metres 2 inch
₹1,700.00 Original price was: ₹1,700.00.₹1,100.00Current price is: ₹1,100.00.
| Material | Polyresin |
| Usage/Application | Interior Decor |
| Color | Multicolor |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Available Color | Green,Blue,Red,White and Yellow |
| Length | 20 meter |
| Width | 4 inch |
| Pattern | Plain |
| Country of Origin | Made in India |
To keep the client satisfied, we are highly efficient in offering a high quality Brass helix.We have highly acknowledged organization engaged in presenting a remarkable range of Brass helix.
Additional Information:
- Delivery Time: 2 days
- Packaging Details: good
| Weight | 1.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 12 cm |
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
- Tumble
- Vastu Metal Strips & Metal Studs
- oils
- All Metal Brass, Copper Helix And Items.
- Crystal pyramid
- Vastu Brass Idols God Statue
- crystal
- Vaidic Vastu Remedies
- Swastik
- Wooden Pyramid reiki Box, Ashok Stambha
- Ashok stambh/ pilar
- Vastu Brass Metal Remedies Sun, Moon Infinity
- Spring / studs
- Vastu Remedies
- Poster / Frame
- Metal,Crystal,Plastic Pyramid, Metal Angle
- Scanner/ L dowsing / Lecher antenaa
- Vastu Products
- Polystone Products
Related Products
20 in stock
| Colour | Gold |
| Material | Metal |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Item dimensions L x W x H | 11.4 x 2.5 x 2.5 Centimeters |
| Included Components | HOME REMEDY, BRASS |
20 in stock
| Material | Brass |
| Usage/Application | Home |
| Color | Golden |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Size/Dimension | 9.5×7 inch |
| Country of Origin | Made in India |
30 in stock
20 in stock
| Size | 3 inches |
| Gender | Both Gender |
| Packaging Type | Box |
| Thickness | 3 inches |
| Shape | Round bar |
| Set Contain | 9 pc |
20 in stock
| Color | Copper |
|---|---|
| Item Part Number | Geopathic Stress copper Rod 9 inches |
| Primary material | Copper |
| Capacity | 9 |
| What is in the box? | Includes 1 Copper Rod |
| Manufacturer | Shubh Sanket Vastu |
| Country of Origin | India |
20 in stock
| Product Dimensions | 6L x 1.5W x 0.3H Centimeters |
| Material | Metal |
| Number of Pieces | 3 |
| Finish Type | Polished Metal |
| Number of Items | 1 Set |
20 in stock
Protection from Negative Energy
20 in stock
| Colour | Gold |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Theme | Religious |
| Material | Brass |
| Style | Cultural |
| Occasion | Housewarming |
| Item Weight | 275 Grams |
20 in stock
20 in stock
| Material | Copper |
| Usage/Application | Vastu |
| Color | Brown |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Shape | Circle |
| Size/Dimension | 1 INCH |
| Country of Origin | Made in India |
10 in stock
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Colour | ANTIQUE CCOPPER |
| Material | Metal |
| Shape | Square |
20 in stock













Reviews
There are no reviews yet.