Copper Coin Set of 10 pcs
₹600.00 Original price was: ₹600.00.₹290.00Current price is: ₹290.00.
| Material | Copper |
| Usage/Application | Vastu |
| Color | Brown |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Shape | Circle |
| Size/Dimension | 1 INCH |
| Country of Origin | Made in India |
Copper coin for vastu corrections diging copper under floorings of toilet. 120 gm 10 pc
Additional Information:
- Delivery Time: 4 DAYS
- Packaging Details: BOX PACKING
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 15 cm |
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
- Tumble
- Vastu Metal Strips & Metal Studs
- oils
- All Metal Brass, Copper Helix And Items.
- Crystal pyramid
- Vastu Brass Idols God Statue
- crystal
- Vaidic Vastu Remedies
- Swastik
- Wooden Pyramid reiki Box, Ashok Stambha
- Ashok stambh/ pilar
- Vastu Brass Metal Remedies Sun, Moon Infinity
- Spring / studs
- Vastu Remedies
- Poster / Frame
- Metal,Crystal,Plastic Pyramid, Metal Angle
- Scanner/ L dowsing / Lecher antenaa
- Vastu Products
- Polystone Products
Related Products
20 in stock
| Color | Copper |
|---|---|
| Item Part Number | Geopathic Stress copper Rod 9 inches |
| Primary material | Copper |
| Capacity | 9 |
| What is in the box? | Includes 1 Copper Rod |
| Manufacturer | Shubh Sanket Vastu |
| Country of Origin | India |
20 in stock
Protection from Negative Energy
20 in stock
| Size | 3 inches |
| Gender | Both Gender |
| Packaging Type | Box |
| Thickness | 3 inches |
| Shape | Round bar |
| Set Contain | 9 pc |
20 in stock
19 in stock
20 in stock
20 in stock
| Colour | Gold |
| Material | Metal |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Item dimensions L x W x H | 11.4 x 2.5 x 2.5 Centimeters |
| Included Components | HOME REMEDY, BRASS |
20 in stock
20 in stock
| Product Dimensions | 6L x 1.5W x 0.3H Centimeters |
| Material | Metal |
| Number of Pieces | 3 |
| Finish Type | Polished Metal |
| Number of Items | 1 Set |
20 in stock
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Colour | Brass |
| Material | Brass |
| Product Dimensions | 30L x 100W x 15H Millimeters |
| Number of Pieces | 1 |
| Item Weight | 100 Grams |
| Number of Items | 1 |
| Net Quantity | 1.00 count |
| Manufacturer | Shubh Sanket Vastu |
| Batteries Required? | No |
20 in stock
| Usage/Application | Healing |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Shape | Helix |
| Size/Dimension | 6 inch |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Brass |
| Color | Silver |
20 in stock









Reviews
There are no reviews yet.