Jiten Car Protection Pyramid
₹1,300.00 Original price was: ₹1,300.00.₹1,020.00Current price is: ₹1,020.00.
| Theme | Car |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Colour | White |
| Style | traditional |
| Material | Plastic |
| Product Dimensions | 7.6L x 2.5W x 7.6H Centimeters |
| Cartoon Character | Home decor |
| Specific Uses For Product | car |
| Number of Pieces | 1 |
| Number of Items | 1 |
About this item
- It protects your car, scooter from road traffic accidents.
- Protect 9×9 car Pyramid, protects you and your vehicle from sudden accidents.
- Easy to use: Fix it on the dash board of your car using an adhesive tape.
- Used in other vehicles like auto, truck, bus and taxi.
- Ideal for gifting and can be used in any auspicious occasion.
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 15 cm |
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
- Tumble
- Vastu Metal Strips & Metal Studs
- oils
- All Metal Brass, Copper Helix And Items.
- Crystal pyramid
- Vastu Brass Idols God Statue
- crystal
- Vaidic Vastu Remedies
- Swastik
- Wooden Pyramid reiki Box, Ashok Stambha
- Ashok stambh/ pilar
- Vastu Brass Metal Remedies Sun, Moon Infinity
- Spring / studs
- Vastu Remedies
- Poster / Frame
- Metal,Crystal,Plastic Pyramid, Metal Angle
- Scanner/ L dowsing / Lecher antenaa
- Vastu Products
- Polystone Products
Related Products
11 in stock
25 in stock
20 in stock
15 in stock
20 in stock
50 in stock
20 in stock
20 in stock
20 in stock
20 in stock
20 in stock
19 in stock









Reviews
There are no reviews yet.