Copper 1 Strip Rolls of 0.75″ & 8ft
₹445.00
Only 20 item(s) left in stock.
... people are viewing this right now
Compare
(Mahavastu Remedies). Used in
Blocking South, South East, Main
Door Entry And Toilet
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 12 cm |
0.00
0 reviews
| 5 | 0 | |
| 4 | 0 | |
| 3 | 0 | |
| 2 | 0 | |
| 1 | 0 |
Thank you!
Your review has been submitted
Be the first to review “Copper 1 Strip Rolls of 0.75″ & 8ft” Cancel reply
Category: Vastu Metal Strips & Metal Studs
Categories
- Tumble
- Vastu Metal Strips & Metal Studs
- oils
- All Metal Brass, Copper Helix And Items.
- Crystal pyramid
- Vastu Brass Idols God Statue
- crystal
- Vaidic Vastu Remedies
- Swastik
- Wooden Pyramid reiki Box, Ashok Stambha
- Ashok stambh/ pilar
- Vastu Brass Metal Remedies Sun, Moon Infinity
- Spring / studs
- Vastu Remedies
- Poster / Frame
- Metal,Crystal,Plastic Pyramid, Metal Angle
- Scanner/ L dowsing / Lecher antenaa
- Vastu Products
- Polystone Products
Related Products
Copper 1 Strip Roll of 1″ & 8ft
₹700.00 Original price was: ₹700.00.₹545.00Current price is: ₹545.00.
20 in stock
Brass 1 Strip Roll of 1″ & 8 ft
₹700.00 Original price was: ₹700.00.₹410.00Current price is: ₹410.00.
50 in stock
Aluminium 1 Strip Roll of 0.5″ & 8ft
₹340.00 Original price was: ₹340.00.₹190.00Current price is: ₹190.00.
20 in stock
Aluminium 1 Strip Roll of 1″ & 8ft.
₹350.00 Original price was: ₹350.00.₹285.00Current price is: ₹285.00.
21 in stock
All 5 Metal Strip 1
₹2,500.00 Original price was: ₹2,500.00.₹1,780.00Current price is: ₹1,780.00.
| Usage/Application | Healing |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Shape | Roll |
| Available Color | Silver, Copper and Golden |
| Available Material | Copper, Brass and Stainless Steel |
| Country of Origin | Made in India |
20 in stock
Brass 1 Strip Rolls of 0.5″ & 8ft
₹500.00 Original price was: ₹500.00.₹240.00Current price is: ₹240.00.
20 in stock
Copper 1 Strip Rolls of 0.5″ & 8ft
₹600.00 Original price was: ₹600.00.₹345.00Current price is: ₹345.00.
20 in stock
Iron Strip. 1 Strip of 1″ & 8ft
₹400.00 Original price was: ₹400.00.₹285.00Current price is: ₹285.00.
20 in stock
Iron 1 Strip Rolls of 0.5″ & 8ft
₹220.00 Original price was: ₹220.00.₹165.00Current price is: ₹165.00.
19 in stock
Aluminium 1 Strip Roll of 0.75″ & 8ft
₹380.00 Original price was: ₹380.00.₹240.00Current price is: ₹240.00.
20 in stock
Aluminium Strip 0.75 Inches Set of 2
₹750.00 Original price was: ₹750.00.₹460.00Current price is: ₹460.00.
| Usage/Application | Wall Decor & Hanging |
| Color | Silver |
| Material | Aluminium |
| Length | 243.84 cm |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Suitable For | Floor |
| Width | 1.9 cm |
| Weight | 300 g |
| Height | 1.9 cm |
| Country of Origin | Made in India |
22 in stock
Aluminium Strip 1 Inches Set of 2
₹800.00 Original price was: ₹800.00.₹550.00Current price is: ₹550.00.
| Color | Silver |
| Material | Aluminium |
| Length | 243 cm |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Width | 2.54 cm |
| Weight | 160 g |
| Suitable For | Wall Decor & Hanging |
| Height | 2.54 cm |
| Country of Origin | Made in India |
20 in stock





















Reviews
There are no reviews yet.