-42%Limited
Brass 1 Strip Rolls of 0.75″ & 8ft
₹600.00 Original price was: ₹600.00.₹350.00Current price is: ₹350.00.
Only 20 item(s) left in stock.
... people are viewing this right now
Compare
(Mahavastu Remedies) Use South
West And South South West For
Blocking Toilet And Its Door
| Weight | 0.160 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 12 cm |
0.00
0 reviews
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
Thank you!
Your review has been submitted
Be the first to review “Brass 1 Strip Rolls of 0.75″ & 8ft” Cancel reply
Category: Vastu Metal Strips & Metal Studs
Categories
- Tumble
- Vastu Metal Strips & Metal Studs
- oils
- All Metal Brass, Copper Helix And Items.
- Crystal pyramid
- Vastu Brass Idols God Statue
- crystal
- Vaidic Vastu Remedies
- Swastik
- Wooden Pyramid reiki Box, Ashok Stambha
- Ashok stambh/ pilar
- Vastu Brass Metal Remedies Sun, Moon Infinity
- Spring / studs
- Vastu Remedies
- Poster / Frame
- Metal,Crystal,Plastic Pyramid, Metal Angle
- Scanner/ L dowsing / Lecher antenaa
- Vastu Products
- Polystone Products
Related Products
Steel Strip 1 Inches Set of 2
₹840.00 Original price was: ₹840.00.₹550.00Current price is: ₹550.00.
| Thickness | 1 mm |
| Material Grade | 304 |
| Color | Silver |
| Weight | 550 gm |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Length | 8 feet |
| Height | 8 feet |
| Suitable For | Wall Decor & Hanging |
| Width | 1 inch |
| Country of Origin | Made in India |
20 in stock
Iron Strip 1 Inches Set of 2
₹600.00 Original price was: ₹600.00.₹530.00Current price is: ₹530.00.
| Color | Silver |
| Material | Iron |
| Weight | 160 g |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Suitable For | Wall Decor & Hanging |
| Length | 243 cm |
| Width | 2.54 cm |
| Height | 2.54 cm |
| Country of Origin | Made in India |
20 in stock
Stainless Steel Strip 1 Strip Roll of 0.5″ & 8ft
₹250.00 Original price was: ₹250.00.₹210.00Current price is: ₹210.00.
50 in stock
Copper 1 Strip Rolls of 0.5″ & 8ft
₹600.00 Original price was: ₹600.00.₹345.00Current price is: ₹345.00.
20 in stock
Aluminium 1 Strip Roll of 0.5″ & 8ft
₹340.00 Original price was: ₹340.00.₹190.00Current price is: ₹190.00.
20 in stock
Copper 1 Strip Roll of 1″ & 8ft
₹700.00 Original price was: ₹700.00.₹545.00Current price is: ₹545.00.
20 in stock
Brass 1 Strip Roll of 1″ & 8 ft
₹700.00 Original price was: ₹700.00.₹410.00Current price is: ₹410.00.
50 in stock
Aluminium Strip 1 Inches Set of 4
₹1,400.00 Original price was: ₹1,400.00.₹1,100.00Current price is: ₹1,100.00.
| Color | Silver |
| Material | Aluminium |
| Length | 243 cm |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Weight | 360 g |
| Suitable For | Wall Decor & Hanging |
| Height | 2.54 cm |
| Width | 2.54 cm |
| Country of Origin | Made in India |
20 in stock
Steel Strip 0.75 Inches Set of 4
₹800.00
| Material | Stainless Steel |
| Usage/Application | Wall Decor & Hanging |
| Weight | 300 g |
| Color | Steel |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Height | 1.9 cm |
| Suitable For | Floor |
| Width | 1.9 cm |
| Length | 243.84 cm |
| Country of Origin | Made in India |
20 in stock
SSV Golden Indra Vajra 4 Inch Set Of 2
₹950.00 Original price was: ₹950.00.₹750.00Current price is: ₹750.00.
| Material | Brass |
| Usage/Application | Vastu |
| Color | Golden |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Size/Dimension | 4.5″ |
| Country of Origin | Made in India |
Aluminium Strip 0.75 Inches Set of 4
₹1,100.00 Original price was: ₹1,100.00.₹920.00Current price is: ₹920.00.
| Usage/Application | Wall Decor & Hanging |
| Color | Silver |
| Material | Aluminium |
| Length | 243.84 cm |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Weight | 300 g |
| Width | 1.9 cm |
| Suitable For | Floor |
| Height | 1.9 cm |
| Country of Origin | Made in India |
20 in stock








Reviews
There are no reviews yet.