Brass 1 Strip Roll of 1″ & 8 ft
₹700.00 Original price was: ₹700.00.₹410.00Current price is: ₹410.00.
(Mahavastu Remedies). Use in Blocking South West,South-South West, North East ,Main Door Entry And Toilet
| Weight | 0.295 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 15 cm |
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
- Tumble
- Vastu Metal Strips & Metal Studs
- oils
- All Metal Brass, Copper Helix And Items.
- Crystal pyramid
- Vastu Brass Idols God Statue
- crystal
- Vaidic Vastu Remedies
- Swastik
- Wooden Pyramid reiki Box, Ashok Stambha
- Ashok stambh/ pilar
- Vastu Brass Metal Remedies Sun, Moon Infinity
- Spring / studs
- Vastu Remedies
- Poster / Frame
- Metal,Crystal,Plastic Pyramid, Metal Angle
- Scanner/ L dowsing / Lecher antenaa
- Vastu Products
- Polystone Products
Related Products
20 in stock
20 in stock
19 in stock
21 in stock
50 in stock
20 in stock
20 in stock
20 in stock
20 in stock
| Thickness | 1 mm |
| Material Grade | 304 |
| Color | Silver |
| Weight | 550 gm |
| Material | Stainless Steel |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Length | 8 feet |
| Height | 8 feet |
| Suitable For | Wall Decor & Hanging |
| Width | 1 inch |
| Country of Origin | Made in India |
20 in stock
20 in stock
| Color | Silver |
| Material | Aluminium |
| Length | 243 cm |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Width | 2.54 cm |
| Weight | 160 g |
| Suitable For | Wall Decor & Hanging |
| Height | 2.54 cm |
| Country of Origin | Made in India |
20 in stock






Reviews
There are no reviews yet.