Brass Pocket Power Booster (Size :- 5.5×1.5×0.6 cm)Panchamukhi
₹1,351.00 Original price was: ₹1,351.00.₹1,030.00Current price is: ₹1,030.00.
- Material :- Brass , Size :- 5.5×1.5×0.6 cm
- Portable positive energy bar
- Increase positive energy of a person
- Energizes aura with positive energy and doubles the power of aura
- Helps in removing Bandhan Dosh , Nazar Dosh
Portable positive energy bar , Increase positive energy of a person , Energizes aura with positive energy and doubles the power of aura , Helps in removing Bandhan-Dosh , Nazar-Dosh
| Weight | 0.200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 10 cm |
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
- Tumble
- Vastu Metal Strips & Metal Studs
- oils
- All Metal Brass, Copper Helix And Items.
- Crystal pyramid
- Vastu Brass Idols God Statue
- crystal
- Vaidic Vastu Remedies
- Swastik
- Wooden Pyramid reiki Box, Ashok Stambha
- Ashok stambh/ pilar
- Vastu Brass Metal Remedies Sun, Moon Infinity
- Spring / studs
- Vastu Remedies
- Poster / Frame
- Metal,Crystal,Plastic Pyramid, Metal Angle
- Scanner/ L dowsing / Lecher antenaa
- Vastu Products
- Polystone Products
Related Products
20 in stock
| Size | 3 inches |
| Gender | Both Gender |
| Packaging Type | Box |
| Thickness | 3 inches |
| Shape | Round bar |
| Set Contain | 9 pc |
20 in stock
20 in stock
20 in stock
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Colour | Multi Color |
| Recommended Uses For Product | Aroma Oil Burner, Decorative Lamp, Night Lamp |
| Material | Ceramic |
| Special Feature | Vastu Design, Mantra Machine, Mantra Inscribed, Dual Purpose |
20 in stock
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Colour | Brass |
| Material | Brass |
| Product Dimensions | 30L x 100W x 15H Millimeters |
| Number of Pieces | 1 |
| Item Weight | 100 Grams |
| Number of Items | 1 |
| Net Quantity | 1.00 count |
| Manufacturer | Shubh Sanket Vastu |
| Batteries Required? | No |
20 in stock
| Usage/Application | Healing |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Shape | Helix |
| Size/Dimension | 6 inch |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
| Material | Brass |
| Color | Silver |
20 in stock
20 in stock
20 in stock
| Material | Polyresin |
| Usage/Application | Interior Decor |
| Color | Multicolor |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Available Color | Green,Blue,Red,White and Yellow |
| Length | 20 meter |
| Width | 4 inch |
| Pattern | Plain |
| Country of Origin | Made in India |
20 in stock
| Product Dimensions | 6L x 1.5W x 0.3H Centimeters |
| Material | Metal |
| Number of Pieces | 3 |
| Finish Type | Polished Metal |
| Number of Items | 1 Set |
20 in stock
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Colour | ANTIQUE CCOPPER |
| Material | Metal |
| Shape | Square |
20 in stock














Reviews
There are no reviews yet.