Five Color Tape 18 Meters 4 inch
₹1,850.00 Original price was: ₹1,850.00.₹1,595.00Current price is: ₹1,595.00.
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Tape Type | Adhesive |
| Width | 2 inch |
| Available Color | Blue, Red, White, Green and Yellow |
| Usage/Application | Home, Office, etc. |
| Country of Origin | Made in India |
The colour tape is used regularly it comes in five colour set
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 51 × 10 × 10 cm |
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
- Tumble
- Vastu Metal Strips & Metal Studs
- oils
- All Metal Brass, Copper Helix And Items.
- Crystal pyramid
- Vastu Brass Idols God Statue
- crystal
- Vaidic Vastu Remedies
- Swastik
- Wooden Pyramid reiki Box, Ashok Stambha
- Ashok stambh/ pilar
- Vastu Brass Metal Remedies Sun, Moon Infinity
- Spring / studs
- Vastu Remedies
- Poster / Frame
- Metal,Crystal,Plastic Pyramid, Metal Angle
- Scanner/ L dowsing / Lecher antenaa
- Vastu Products
- Polystone Products
Related Products
| Colour | Brass |
| Brand | Generic |
| Material | Brass |
| Included Components | Includes 1 leaf |
| Product Care Instructions | Wipe Clean |
| Seasons | All Seasons |
| Number of Items | 1 |
20 in stock (can be backordered)
| Shape | 3 INCH |
| Usage/Application | Healing |
| Stone Type | Multistone |
| Color | White |
| Size | 3*1 |
| Brand | Shubh Saket Vastu |
| Country of Origin | Made in India |
crystal pencil
20 in stock
| Shape | Cylindrical |
| Material | Wood |
| Brand | Generic |
| Colour | Brown |
| Item Weight | 200 Grams |
| Manufacturer | Shubh Sanket Vastu, Shubh Sanket Vastu , Mumbai , Maharashtra |
20 in stock
| Size | Medium |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Item dimensions L x W x H | 35.6 x 20.3 x 3 Centimeters |
| Assembly Required | No |
20 in stock
20 in stock
20 in stock (can be backordered)
| Usage/Application | Home |
| Color | Blue |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Tape Length | 25 meters |
| Pattern | Plain |
| Tape Width | 3.6 inches |
| Country of Origin | Made in India |
20 in stock
20 in stock
| Material | Brass |
| Color | Golden |
| Usage/Application | Home |
| Height | 8 inch |
| Brand | shubh sanket vastu |
Vastu Remedy to Improve Your Skills. Everyone is endowed with some abilities or the other and it’s your capabilities that make you stand out from the crowd. The Brass eagle helps you to recognize your skills and unleash your complete potential.It helps to discover your hidden talents by using this effective remedy and see the results.It is to be kep in South West direction of the house.
20 in stock
| Theme | Car |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Colour | White |
| Style | traditional |
| Material | Plastic |
| Product Dimensions | 7.6L x 2.5W x 7.6H Centimeters |
| Cartoon Character | Home decor |
| Specific Uses For Product | car |
| Number of Pieces | 1 |
| Number of Items | 1 |
20 in stock
| Product Type | Crystal Bracelet |
| Material | Crystal |
| Height | 3 inch |
| Color | 7 Colors |
| Weight | 50gms |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
20 in stock
| Material | Crystal |
| Usage/Application | Healing |
| Color | Black |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Shape | Graphs |
| Size/Dimension | 4.5″ |
| Country of Origin | Made in India |
Crystal Salinate Crystals tree grapes black turmalin and salenite Crystals for protection doir hanging.set of 3
20 in stock


















Reviews
There are no reviews yet.