Five Colour Tapes 18 Metres 2 inch
₹1,700.00 Original price was: ₹1,700.00.₹1,100.00Current price is: ₹1,100.00.
| Material | Polyresin |
| Usage/Application | Interior Decor |
| Color | Multicolor |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Available Color | Green,Blue,Red,White and Yellow |
| Length | 20 meter |
| Width | 4 inch |
| Pattern | Plain |
| Country of Origin | Made in India |
To keep the client satisfied, we are highly efficient in offering a high quality Brass helix.We have highly acknowledged organization engaged in presenting a remarkable range of Brass helix.
Additional Information:
- Delivery Time: 2 days
- Packaging Details: good
| Weight | 1.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 5 × 12 cm |
| 5 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 3 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
- Tumble
- Vastu Metal Strips & Metal Studs
- oils
- All Metal Brass, Copper Helix And Items.
- Crystal pyramid
- Vastu Brass Idols God Statue
- crystal
- Vaidic Vastu Remedies
- Swastik
- Wooden Pyramid reiki Box, Ashok Stambha
- Ashok stambh/ pilar
- Vastu Brass Metal Remedies Sun, Moon Infinity
- Spring / studs
- Vastu Remedies
- Poster / Frame
- Metal,Crystal,Plastic Pyramid, Metal Angle
- Scanner/ L dowsing / Lecher antenaa
- Vastu Products
- Polystone Products
Related Products
| Material | Brass |
| Usage/Application | Home |
| Color | Golden |
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Size/Dimension | 9.5×7 inch |
| Country of Origin | Made in India |
30 in stock
20 in stock
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Colour | Multi Color |
| Recommended Uses For Product | Aroma Oil Burner, Decorative Lamp, Night Lamp |
| Material | Ceramic |
| Special Feature | Vastu Design, Mantra Machine, Mantra Inscribed, Dual Purpose |
20 in stock
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Colour | Brass |
| Material | Brass |
| Product Dimensions | 30L x 100W x 15H Millimeters |
| Number of Pieces | 1 |
| Item Weight | 100 Grams |
| Number of Items | 1 |
| Net Quantity | 1.00 count |
| Manufacturer | Shubh Sanket Vastu |
| Batteries Required? | No |
20 in stock
BrandShubh Sanket VastuMounting TypeWall MountMaterialAluminiumColourSilverStyleModernNumber of Pieces1ManufacturerShubh Sanket Vastu, Customer Support Mail id :- Shubhsanketvastu@gmail.com , Customer Support No :- 8369652060.Shubh Sanket Vastu, Customer Support Mail id :- Shubhsanketvastu@gmail.com , Cu…
20 in stock
| Brand | Shubh Sanket Vastu |
| Colour | ANTIQUE CCOPPER |
| Material | Metal |
| Shape | Square |
20 in stock
20 in stock
| Color | Copper |
|---|---|
| Item Part Number | Geopathic Stress copper Rod 9 inches |
| Primary material | Copper |
| Capacity | 9 |
| What is in the box? | Includes 1 Copper Rod |
| Manufacturer | Shubh Sanket Vastu |
| Country of Origin | India |
20 in stock
20 in stock
- Material : Brass
- Size :- 4.5 Inches
- Energy Protector is used to protect from bad or negative energy.
- It Blocks the Negative Energy in the Particular place Respectively.
20 in stock
20 in stock
19 in stock















Reviews
There are no reviews yet.